‏כ"ה אלול תש"ף
‏14 ספטמבר 2020

חברות וחברים יקרים,

אנו שמחים להעמיד לרשותכם מערכת מתקדמת לשיתוף ידע בתחום הניהול הפיננסי, מכרזים ופרויקטים מיוחדים בשלטון המקומי וכמו כן את אפליקציית איגוד הגזברים לטלפון הנייד. הכניסה למערכת שנמצאת בתוך אתר האיגוד היא על בסיס שם המשתמש (כתובת הדוא"ל שלכם) והסיסמא (מספר הנייד שלכם).

בשנה האחרונה שקדנו על פיתוח המערכת על בסיס הצרכים שעלו מהשטח וכדי לתת מענה לצרכים אלו. המערכת מאפשרת לכם לשתף ולחלוק מידע עם מנהלי כספים וגזברים ברשויות מקומיות אחרות מתוך כוונה לדייק את צרכי הרשות המקומית שלכם מחד, למקסם את התועלת הכלכלית מאידך.

המערכת כוללת שני מאגרים -  מאגר מכרזים ומאגר נהלים. המידע שתשתפו במאגרים ימוין לפי מפתחות, שיסייעו לכם למצוא את הנושאים שמעניינים אתכם, וכן יספקו מידע על פרויקטים ייחודיים שנעשים ברשויות אחרות ואולי עשויים לתת לכם השראה.

עליכם לוודא כי כל מידע שאתם משתפים נעשה בהסכמת מי שהוא בעל הזכות במידע, כאשר ברור לו והוא מאשר שיתוף המידע באופן וולונטרי ובחינם, בהתאם לכך כללנו תקנון בו אתם מאשרים בכניסה למאגר את הכללים הללו.

חשוב להדגיש כי המידע הוא שלכם ובשבילכם. זה אומר שחשוב והכרחי שכל אחד מכם ישתף את המידע שיש בידו על מנת ליצור מאגר מידע רחב ואיכותי.

באתר הותקנה גרסה עדכנית של המדריך לניהול הפיננסי בשלטון המקומי אשר החליף את המדריך לגזבר, המדריך יאפשר לכם להתעדכן ברגולציה הרלוונטית ולשאול את השאלות המתאימות לסוגיות הפיננסיות הרלוונטיות לכם. חשוב להדגיש שאין המדריך מחליף יעוץ משפטי ברשות המקומית. אנו נפיץ אחת לשנה גם גרסה מודפסת לנוחיות החברים.

אפליקציית אתר האיגוד לטלפון הנייד נמצאת בחנות האפליקציה גם באנדרואיד וגם באייפון. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה שנמצאת תחת השם "איגוד הגזברים".

מטבע הדברים במערכות חדשות ייתכן ויהיו ליקויים, שיפורים או שינויים שיש לבצע. משום כך, חשוב לנו שתשתפו אותנו בחוויית המשתמש שלכם במערכת ותעבירו אלינו את הצעותיכם והערותיכם באמצעות הגב' דינה כהן מינהלנית האיגוד.

אני מבקש להודות לשותפים למיזמים אלו, לגב' יאירה דונסקוי מנהלת מפעם מישור יהודה, לידידי רו"ח גולן זריהן מנהל התוכן של המדריך הפיננסי, למר זאב זקס, לחברי להנהלת האיגוד אשר השתתפו בועדת ההיגוי, לאנשי אגף התקציבים בעיריית תל אביב שהעלו לראשונה את הרעיון לאתר המכרזים והיו שותפים בתכנונו, ולצוות הניהולי הבכיר של האיגוד שפועל לצידי, סמי מרג'יה סגן היו"ר, דוד גמליאל גזבר האיגוד ושרון הורוביץ מזכיר האיגוד. תודה מיוחדת לאלי משיח וציוותו מחברת א.ש. בינה שפיתחו ומנהלים את האתר.

להלן קישורים מהירים למערכות:

אתר שיתוף ידע

המדריך לניהול הפיננסי

אפליקציה - איגוד הגזברים

* להתחברות אנו הזינו את כתובת הדוא"ל כשם משתמש ואת מספר תעודת הזהות כסיסמה. במידה וקיימת בעיה ניתן לשחזר סיסמה בתחתית מסך ההתחברות.

 

בברכת שנה טובה,

תומר ביטון, רו"ח
גזבר עיריית באר שבע
ויו"ר איגוד הגזברים